Bim-bam BB Bim-bam...

úterý 20. prosinec 2016 13:13

ilustr. obr. internet

... A zazvonil zvonec a bigblogru je konec. To je ono překvapení, které ovšem překvapením není, každý to věděl už víc než rok a když nevěděl, tak to aspoň tušil. Autoři mají však benevolentní  možnost  si ještě po celičký rok 2017 své články klidně stáhnout. Aspoň tak zní vyjádření pana tzv. produktového manažera Marcela Šulka.  Díky za ty blůmy!

Přítelé, dovolte mi ještě jednou zopakovat to, co jsem Vám už napsal včera do diskuse v mém posledním článku, myslím, že to stačí:

Všichni, kteří si chodíváte občas přečíst něco z mých článků a také i všichni vy, kteří si event. jenom čtete tuto diskuzi, ba dokonce i vy, kteří si nečtete ani diskusi, ale event. přidáte jakýkoliv komentář, TAK VÁM VŠEM PŘEJI SPOKOJENÉ A KLIDNÉ VÁNOCE 2016, bez hádání a rozmíšek s jinak smýšlejícími lidmi a v naději, že se v roce příštím 2017 budeme zase držet virtuálně za ruce a radovat se, jako sportovní fanoušci z toho, že jsme Češi, není nám zle a máme se, nebo přesněji řečeno, mějme se rádi...

Mirek Toms

Mirek Toms

Mirek Toms

K 31.12.2016 KONČÍ TENTO BLOG LIDOVEK! ************************************** Čtenáři, kteří mají zájem číst mé články na mém soukromém webu (cirka 260) - ovšem bez nechutností a vulgarit trollů, najde je na následujících 3 adresách:

http://mirtoms.blogspot.com http://mirtoms1.blogspot.com http://mirtoms2.blogspot.com ********************************************************* Na každý komentář Vám odpovím, mám rád zpětnou vazbu...

REPUTACE AUTORA:
9,97 (VIP)

Tipy autora